Loading...

CBSG.EU – platforma szkoleń On-Demand

Zapraszamy na dedykowaną platformę poświęconą kursom autoryzowanym Microsoft w formule On-Demand.

Oficjalne szkolenia firmy Microsoft na żądanie (MOC On-Demand) stanowią połączenie materiałów wideo, artykułów, warsztatów praktycznych oraz testów wiedzy. Ułatwiają rozwijanie umiejętności z zakresu technologii firmy Microsoft i pozwalają pracować zgodnie z własnym rozkładem zajęć oraz w wybranym przez siebie miejscu i tempie. Kursy na żądanie pozwalają uczyć się w dowolnym momencie — wystarczy komputer i połączenie internetowe.

Szkolenia MOC On-Demand opierają się na materiałach z samego źródła obejmujących aspekt praktyczny, co pozwala na lepsze opanowanie poszczególnych umiejętności. W połączeniu z możliwością uczenia się w dowolnym miejscu i czasie czyni to z nich doskonałe rozwiązanie dla zajętych profesjonalistów, którzy z trudem znajdują wolną chwilę w grafiku.
Oficjalnie kursy online firmy Microsoft to:

  • Dostęp z dowolnego miejsca.
  • Oficjalne podręczniki zespołu Microsoft Learning.
  • Certyfikat ukończenia autoryzowanego szkolenia Microsoft.

Więcej aktualności

Dowiedz się więcej o nas i o naszej firmie.

Projekt “Szkoła w chmurze”
9 stycznia 2019

To wspaniałe uczucie być po raz kolejny częścią TAKIEGO projektu – dajemy narzędzia uczniom tak, aby mogli stworzyć świat jutra. CBSG Polska ma zaszczyt wdrażać rozwiązania Szkoły w chmurze w kolejnej placówce, tym razem Szkole Podstawowej nr 1 w Piasecznie.

http://sp1piaseczno.pl/index.php/43-nasza-szkoa/1800-szkola-w-chmurze

 

 

 

Więcej