Loading...

Wstęp

Autostradą do świata IT

Zmiany na rynku IT zachodzą błyskawicznie i nawet ukończone studia informatyczne nie stanowią  gwarancji posiadania aktualnej wiedzy informatycznej. Do osiągnięcia stabilnej pozycji w branży IT niezbędne jest nieustanne poszerzanie wiedzy i umiejętności z równoczesną możliwością udokumentowania swoich kwalifikacji. Realizację tych celów daje certyfikacja zawodowa poparta odpowiednią ścieżką edukacyjną.

CBSG Polska dostarcza sprawdzonych od 10  lat metod przygotowania do międzynarodowych egzaminów Microsoft wchodzących w skład II i III generacji certyfikatów w postaci autoryzowanych kursów Microsoft oraz dedykowanych kursów MCSA/MCSE .

Równocześnie proponujemy indywidualne zajęcia z języka angielskiego profilowane dla każdej osoby zawodowo związanej ze światem IT. Są one każdorazowo poprzedzone oceną co daje gwarancję odpowiedniego dopasowania realizowanych treści do profilu uczestnika. W efekcie zdobywanie certyfikatów Microsoft w połączeniu ze znajomością English4IT otwiera autostrady na każdym kontynencie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Osobom zainteresowanym certyfikacjami zawodowymi Microsoft polecamy poświęcony tej tematyce dział Certyfikacje.

rozwiń