Loading...

Edukacja

Autostradą do świata IT

Zmiany na rynku IT zachodzą błyskawicznie i nawet ukończone studia informatyczne nie stanowią  gwarancji posiadania aktualnej wiedzy informatycznej. Do osiągnięcia stabilnej pozycji w branży IT niezbędne jest nieustanne poszerzanie wiedzy i umiejętności z równoczesną możliwością udokumentowania swoich kwalifikacji. Realizację tych celów daje certyfikacja zawodowa poparta odpowiednią ścieżką edukacyjną.

CBSG Polska dostarcza sprawdzonych od 10  lat metod przygotowania do międzynarodowych egzaminów Microsoft wchodzących w skład II i III generacji certyfikatów w postaci autoryzowanych kursów Microsoft oraz dedykowanych kursów MCSA/MCSE .

Równocześnie proponujemy indywidualne zajęcia z języka angielskiego profilowane dla każdej osoby zawodowo związanej ze światem IT. Są one każdorazowo poprzedzone oceną co daje gwarancję odpowiedniego dopasowania realizowanych treści do profilu uczestnika. W efekcie zdobywanie certyfikatów Microsoft w połączeniu ze znajomością English4IT otwiera autostrady na każdym kontynencie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Osobom zainteresowanym certyfikacjami zawodowymi Microsoft polecamy poświęcony tej tematyce dział Certyfikacje.

Kursy autoryzowane

Szkolenia autoryzowane Microsoft składają się z modułów teoretycznych, każdorazowo popartych częścią laboratoryjną. Ich zakres oraz tematyka mają bezpośredni związek ze ścieżkami certyfikacyjnymi. Zapewniamy, że każde szkolenie w CBSG Polska jest prowadzone przez certyfikowanego trenera Microsoft (MCT) z bogatym doświadczeniem praktycznym. Daje to gwarancję dopasowania prezentowanych treści do oczekiwań uczestników.

Więcej

Kursy MCSA & MCSE

Uwieńczeniem edukacji jest weryfikacja posiadanej wiedzy i umiejętności praktycznych. Kierując się tą zasadą proponujemy zajęcia dedykowane egzaminom Microsoft. Ich przebieg oraz forma poparta jest wieloletnią praktyką, a doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat pozwalają nam oferować sprawdzony produkt dydaktyczny.

Więcej

Kursy online

Oficjalne szkolenia firmy Microsoft na żądanie (MOC On-Demand) stanowią połączenie materiałów wideo, artykułów, warsztatów praktycznych oraz testów wiedzy. Ułatwiają rozwijanie umiejętności z zakresu technologii firmy Microsoft i pozwalają pracować zgodnie z własnym rozkładem zajęć oraz w wybranym przez siebie miejscu i tempie. Kursy na żądanie pozwalają uczyć się w dowolnym momencie — wystarczy komputer i połączenie internetowe.
Szkolenia MOC On-Demand opierają się na materiałach z samego źródła obejmujących aspekt praktyczny, co pozwala na lepsze opanowanie poszczególnych umiejętności. W połączeniu z możliwością uczenia się w dowolnym miejscu i czasie czyni to z nich doskonałe rozwiązanie dla zajętych profesjonalistów, którzy z trudem znajdują wolną chwilę w grafiku.

Więcej

Bezpieczeństwo

Zajęcia z zakresu bezpieczeństwa IT realizowane są w środowisku laboratoryjnym odzwierciedlającym faktyczne konfiguracje produkcyjne. W trakcie zajęć każdy wykonuje ćwiczenia, które nadzorowane są przez trenera posiadającego najwyższe certyfikaty inżynierskie Microsoft z omawianego tematu. Główny nacisk kładziemy na samodzielność i umiejętność pracy z dokumentacją techniczną. Dodatkowo realizacja scenariuszy zapewnia nabycie wymaganych certyfikatami Microsoft umiejętności praktycznych.

Więcej

MS Office

Szkolenia z zakresu pakietu MS Office prowadzone są w oparciu o oficjalne podręczniki firmy Microsoft  i pokrywają się z wymaganiami egzaminów Microsoft Office Specialist. Każdy słuchacz otrzymuje oficjalny podręcznik Microsoft. Dodatkowo zajęcia wzbogacone są o zagadnienia dobrych praktyk w pracy z pakietem Office. Zapewniamy, że każde szkolenie w CBSG Polska jest prowadzone przez certyfikowanego trenera Microsoft (MCT) z bogatym doświadczeniem praktycznym. Daje to gwarancję dopasowania prezentowanych treści do oczekiwań uczestników.

Więcej

Akademia MCT

Podziel się wiedzą!

Zdobywając wiedzę może pojawić się impuls, który popchnie nas do znalezienia się w roli osoby prowadzącej zajęcia. Podejmując się takiego wyzwania w pierwszym momencie należy oswoić się z własnym głosem. A tym bardziej kiedy kierowany jest do mikrofonu… Istnieje przy tym poważne ryzyko, że perspektywa wykładowcy nam się spodoba i zapragniemy snuć plany o takiej drodze zawodowej.

Więcej

English4IT

Szkolenia English4IT są propozycją CBSG Polska dla osób z umiejętnościami technicznymi, które w swojej pracy muszą biegle posługiwać się językiem angielskim. Zajęcia obejmują wszystkie formy komunikacji: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Specjalnie dobrane treści pokrywają językowe wymagania jakie stawiane są osobom zawodowo związanym z biznesem i światem IT. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 5-cio osobowych i obejmują różne formy dydaktyczne. Główny nacisk kładziony jest na umiejętność sprawnej komunikacji.

Więcej

Centrum egzaminacyjne

W centrach Pearson VUE i Certiport można zdawać egzaminy, które wchodzą w skład ścieżek certyfikacyjnych wielu producentów, m.in. Microsoft, HP, Novell, Symantec, Citrix, EMC, Adobe.

CBSG Polska posiada autoryzację na prowadzenie autoryzowanych egzaminów w ramach:

  • Pearson VUE Authorized Test Center
    Zapoznaj się z pełnym wykazem producentów, którzy dostarczają swoje egzaminy za pośrednictwem Pearson VUE
  • Certiport Authorized Testing Center
    Zapoznaj się z pełnym wykazem producentów, którzy dostarczają swoje egzaminy za pośrednictwem Certiport

 

Więcej

Vouchery szkoleniowe SA

Microsoft Software Assurance to program, w ramach którego firma otrzymuje dostęp do szeregu benefitów.

Jednym z nich są vouchery szkoleniowe SA, które mogą być wymieniane na autoryzowane kursy Microsoft.

W CBSG Polska mogą je Państwo realizować przy okazji otrzymując dodatkowe korzyści.

Zachęcamy do kontaktu drogą elektroniczną na adres biuro@cbsg.pl lub telefoniczną 22 270 61 62.

 

Więcej
rozwiń